Predavanje o bezbednosti motociklista

Tehnička škola GSP je 18.05.2016. godine ugostila predstavnike Asocijacije za bezbednost motociklista (abm.rs), koji su tom prilikom održali edukativno predavanje i demonstraciju bezbedne vožnje motocikla na školskom poligonu.

Predavanju je prisustvovalo 58 učenika, a demonstraciji 47 učenika. Učenici su posle odslušane edukacije svoje utiske izneli popunjavanjem anketa, a rezultati su pokazali da je interesovanje za bezbednost motociklista jako veliko. To potvrđuje činjenica da je čak 68% učenika izjavilo da je njima ova tema važna, dok bi njih 81% preporučilo ovu edukaciju ostalim učenicima.

Samo 7% učenika izjavilo je da im se predavanje i demonstracija nisu dopali, pa možemo reći da je većini učenika ovo novo iskustvo ispunilo očekivanja. U narednom periodu očekujemo nove edukacije i nadamo se uspešnoj saradnji u budućnosti.

Zahvaljujemo se na saradnji dr Vladimiru Jevtiću i instruktoru Miodragu Dimitrijeviću.