Култура, позориште и ми

Култура, позориште и ми

Наши ученици су испратили још једну представу из продукције Студио Центар. Прошле године смо гледали „Дневник Ане Франк“ и „Ми деца са станице ЗОО“. Све ове представе су едукативне и намењене тинејџерима.

Овај пут смо погледали једну протпуно другачију – „Све је то „Rock’n’roll“ по тексту и режији Ненада Радовића.

Сања Вукобрат, професор

Наши утисци:

rnrНе знам како да почнем…Мој утисак је фантастичан! Одушевљен сам представом и младим глумцима који су играли. Представа је поучна и забавна. Волим наша дружења кад идемо у позориште. Требало би да сви иду чешће у позориште и да науче нешто ново! Још једном похвала за младе глумце и за нашу разредну која нас је водила.

Михаило Павловић, С-36

Овај мјузикл представља врхунац емоције, ововремен је и текст је одличан. Тема и ток рање не дозвољавају одсуство ни у једном тренутку. Актери-глумци-тинејџери препознати су као жртве девастираног друштва. Ипак, ова предства оставља поруку наде и апсолутно је за препоруку. Напомињем да заједно треба да је гледају ученици и наставници!

Марко Илић, професор

Jaко ми се допала представа. Глумци и музика су били одлични!

Сретен Лојанџић, С-17

Представа је била занимљива, а највише су ми се свиделе глумице. Лепе су. Занимљив ми је био и лик Декија.

Душан Стошић, С-17