Kultura, pozorište i mi

Kultura, pozorište i mi

Kategorija: Vesti

Naši učenici su ispratili još jednu predstavu iz produkcije Studio Centar. Prošle godine smo gledali „Dnevnik Ane Frank“ i „Mi deca sa stanice ZOO“. Sve ove predstave su edukativne i namenjene tinejdžerima.

Ovaj put smo pogledali jednu protpuno drugačiju – „Sve je to „Rock’n’roll“ po tekstu i režiji Nenada Radovića.

Sanja Vukobrat, profesor

Naši utisci:

rnrNe znam kako da počnem…Moj utisak je fantastičan! Oduševljen sam predstavom i mladim glumcima koji su igrali. Predstava je poučna i zabavna. Volim naša druženja kad idemo u pozorište. Trebalo bi da svi idu češće u pozorište i da nauče nešto novo! Još jednom pohvala za mlade glumce i za našu razrednu koja nas je vodila.

Mihailo Pavlović, S-36

Ovaj mjuzikl predstavlja vrhunac emocije, ovovremen je i tekst je odličan. Tema i tok ranje ne dozvoljavaju odsustvo ni u jednom trenutku. Akteri-glumci-tinejdžeri prepoznati su kao žrtve devastiranog društva. Ipak, ova predstva ostavlja poruku nade i apsolutno je za preporuku. Napominjem da zajedno treba da je gledaju učenici i nastavnici!

Marko Ilić, profesor

Jako mi se dopala predstava. Glumci i muzika su bili odlični!

Sreten Lojandžić, S-17

Predstava je bila zanimljiva, a najviše su mi se svidele glumice. Lepe su. Zanimljiv mi je bio i lik Dekija.

Dušan Stošić, S-17