Pozorište i zabava!

Krajem aprila naši učenici su pogledali još jednu lepu predstavu u pozorištu “Slavija”. Učenike je vodila profesorka hemije Marijana Godan, sa kojom, kako kažu učenici, imaju najbolji provod i najbolji izbor predstava. Gledali smo “Jasmin na stranputici”!

Evo i utisaka učenika sa predstave:

Predstava je bila baš lepa, ali istovremeno i tužna i duhovita. Jedino mi je teško palo što se završava tragično, jedan od članova porodice umire.
Nikola Kostić, S-16

Gledali smo sjajnu predstavu “Jasmin na stranputici”. Bilo je jako zanimljivo, ali poslednja scena i neverovatni preokret u predstavi me je jako zbunio i ostavio gorak utisak!
Marko Jeftenić, S-16

Bilo je edukativno i zabavno. Puna je faktora iznenađenja, odlično prikazana sestrinska ljubav. Lepo sam se proveo i upoznao nove drugare.
 M. Zlatanović, S-16

Utisci su fantastični, predstava je sjajna! Bilo nam je jako zabavno, družili smo se sa novim drugarima i profesorkom, koja nam uvek obezbedi zagarantovan provod. Posebne pohvale za profesorku hemije, jer nam omogućava zabavu i druženje sa drugarima iz susednih odeljenja.
Mihailo Pavlović, S-36