Sport, zdravlje i uspeh u našoj školi!!!

Sport, zdravlje i uspeh u našoj školi!!!

Kategorija: Vesti

Učenici naše škole, pored svih obaveza koje imaju, učestvuju i u sportskim aktivnostima, postižu lepe uspehe i time doprinose, kako sebi, tako i ugledu naše škole. Za njima ne zaostaju ni naši profesori koji ih motivišu i vode kroz sva takmičenja, a svakako, i oni sami donose rezultate i medalje.

Na opštinskom takmičenju iz atletike, učestvovalo je šesnaestoro učenika, na gradskom takmičenju dvanaestoro, a na međuokružnom i republičkom takmičenju, naš učenik, Jasmin Halili, osvojio je prvo mesto preskočivši visinu od 2,00 m. On je pobednik već dve godine uzastopno.

30. beogradski maraton

Učenička štafeta u sastavu: Golub Nikola, Živanović Strahinja, Vuković Petar i Radk Petar – osvojili su 3. mesto

Nastavnička štafeta u sastavu: Stojanović Vesna, Đurđanović Rada, Milićević Dušan i Selaković Aleksandar – osvojili 2. mesto.

Orijentaciono trčanje u Topčiderskom parku

Treće mesto su ekipno osvojili učenici Đorić Uroš i Đorić Nemanja.