КЊИЖЕВНО ДРУЖЕЊЕ У НАШОЈ БИБЛИОТЕЦИ СА САЊОМ ВУКОСАВЉЕВИЋ

Категорија : Вести

Позвали смо драгу Сању Вукосављевић, професорку српског језика и књижевности и књижевницу, у нашу школу, са циљем да подели са нашим ђацима своје искуство које је преточила у књижевно дело.

Сања је аутор романа „Игра сенки“ и „Игра маски“, а очекујемо и наставак овог серијала који се бави занимљивом и проблематичном темом и младим јунацима блиским нашим ђацима.

Идеја овог дружења је била да у нашој библиотеци негујемо овакве скупове у којем су увек добродошли сви заинтересовани, а нарочито наши ђаци.

Желимо да негујемо читање, изражавање и да будимо интересовање за књигом. Желимо да ученици увиде да и сами могу да буду сведоци свог времена и да запишу у било којој форми своје запажање или осећања.

DSC_0129DSC_0132DSC_0156kv2kv3kv1

Било је веома занимљиво и ученици су остали под снажним утиском.

Хвала Сањи што нам је посветила ово вече!