KNJIŽEVNO DRUŽENJE U NAŠOJ BIBLIOTECI SA SANJOM VUKOSAVLJEVIĆ

Kategorija : Vesti

Pozvali smo dragu Sanju Vukosavljević, profesorku srpskog jezika i književnosti i književnicu, u našu školu, sa ciljem da podeli sa našim đacima svoje iskustvo koje je pretočila u književno delo.

Sanja je autor romana „Igra senki“ i „Igra maski“, a očekujemo i nastavak ovog serijala koji se bavi zanimljivom i problematičnom temom i mladim junacima bliskim našim đacima.

Ideja ovog druženja je bila da u našoj biblioteci negujemo ovakve skupove u kojem su uvek dobrodošli svi zainteresovani, a naročito naši đaci.

Želimo da negujemo čitanje, izražavanje i da budimo interesovanje za knjigom. Želimo da učenici uvide da i sami mogu da budu svedoci svog vremena i da zapišu u bilo kojoj formi svoje zapažanje ili osećanja.

DSC_0129DSC_0132DSC_0156kv2kv3kv1

Bilo je veoma zanimljivo i učenici su ostali pod snažnim utiskom.

Hvala Sanji što nam je posvetila ovo veče!