Naša škola na manifestaciji „Grad Evrope“ u Beogradu

Kategorija : Vesti

Manifestacija „Grad Evrope“, koja je deo proslave Dana Evrope kroz kampanju #EUzaTEBE , održana je u subotu, 11. maja od 11 do 17 časova na Trgu Nikole Pašića u Beogradu.

Na Trgu Nikole Pašića su bili postavljeni štandovi zemalja članica EU, na kojima su posetioci mogli da se upoznaju sa zanimljivostima vezanim za njihovu kulturu, kuhinju, istoriju i saradnju sa Srbijom. Učenik Tehničke škole GSP Nemanja Rajić S41 bio je volonter na jednom od postojećih štandova.

Događaju su prisustvovali šef Delegacije Evropske unije u Srbiji, ambasador Sem Fabrici i brojni predstavnici ambasada zemalja Unije.

GDNR3NR2
>

#EUzaTEBE – naziv je krovne kampanje Delegacije EU u Srbiji i EU info mreže u Beogradu, Nišu i Novom Sadu, kojom se promovišu rezultati razvojne pomoći EU Srbiji u okviru procesa evropskih integracija.

Nastavnice građanskog vaspitanja Dejana Grumić i Gordana Krsmanović