Poseta Muzeju iluzija

Kategorija : Vesti

Na inicijativu učenika odeljenja S21, dana 23.05.2019. godine vodila sam učenike odeljenja S21,S22 i M32 u posetu Muzeju iluzija (Nušićeva br. 11 ).

Muzej iluzija je otvoren u Beogradu prošle godine, to je interaktivan muzej i učenici su tokom obilaska koji je trajao sat i po vremena istraživali njegovu postavku i preispitivali vlastita čula.

Fotografisali su sobu ogledala, holograme, sobu i stolicu koji menjaju percepciju veličine osobe, Vortex tunel i druge zabavne sadržaje i eksponate.

Na više mesta u muzeju izložene su i ekološke drvene mozgalice, puzle i didaktičke igre, pa su se učenici oprobali i u njihovom rešavanju.

Zahvaljujući radoznalosti učenika odeljenja S21 poneli smo iz Muzeja iluzija lepe uspomene.

Jasminka Filipović,

nastavnica građanskog vaspitanja