Стручно веће друштвених наука

1  Бранка  Вуковић
2  Радмила Јовановић Рокнић
3  Вишња Трифуновић Шиљак
4  Ивана  Перишић
5  Биљана  Перић
6  Вања  Челебић
7  Сања  Вукобрат
8  Весна  Костић
9  Марија  Вученовић
10  Сузана  Јанковић
11  Данијела   Јовановић
12  Марија   Милијев
13  Марина Радовановић
14  Мирјана Антанасијевић
15  Ивана Ристић
16  Јасмина  Живановић Поткоњак  (Душан Милићевић)
17  Александар  Селаковић
18  Милош Живојиновић
19  Радмила  Ђурђановић
20  Јагода  Савић
21  Данијела Савић  Стаматовић
22  Ђорђе Милић
23  Филип  Стојковић
24  Александар  Илић
25  Ненад  Вујић
26  Јасминка  Филиповић
27  Гордана  Ђукић
28  Дејана  Грумић
29  Славица   Гломазић
30  Гордана   Крсмановић
31  Јелена  Загорчић
32  Јасна  Јоксимовић
33  Тијана  Аџић
34  Спомена  Милачић
35  Милена  Зорић

Стручно веће природних наука

1  Маја  Мијатовић
2  Јелена  Максовић
3  Жарко  Ристић
4  Деспина  Протић
5  Весна  Митриновић
6  Душанка  Калањ
7  Татјана  Марковић
8  Александра  Милосављевић
9  Мирела  Прокић
10  Весна  Стојановић
11  Весна Лишанин
12  Снежана  Милинковић
13  Јелена  Матијашевић  Дуковски
14  Маја Мартић
15  Ивана Златковић
16  Маријана  Годан
17  Жељко  Петровић
18  Ксенија   Шоботовић
19  Смиљка  Окука

Стручно веће предмета из подручја рада саобраћај

1  Драгица  Шкарић
2  Миодраг  Вукојичић
3  Соња  Љубојевић
4  Драган   Миловановић
5  Тијана   Марић
6  Јока  Симић
7  Жарко  Митровић
8  Урош  Јовановић
9  Немања  Максовић
10  Немања  Радовић
11  Срђан  Видановић
12  Јелена  Зец
13  Драгана Весић
14  Саша  Ристивојевић
15  Вук  Филиповић
16  Биљана  Лончар
17  Златко Митровић
18  Милан  Ћулибрк
19  Јасна  Фердић
20  Јована Василић
21  Милица Чолић Панић
22  Јулијана Ристић
23  Јелена Малетић
24  Немања  Ћевап

Центар за обуку возача

  1. Ратко Босанац
  2. Милан Раичевић
  3. Миланко Главоњић
  4. Божин Ивановић
  5. Круно Николовски
  6. Сима Симић
  7. Милица Тучић
  8. Маријана Пилиповић
  9. Ненад Ђукић
  10. Миодраг Лајовић
  11. Предраг Вучинић

Стручно веће предмета из подручја рада машинство и обрада метала

1  Ненад  Антић
2  Радомир  Велимировић
3  Љубиша  Веселиновић
4  Владимир  Олбина
5  Срђан Станковић
6  Биљана  Бошњаковић
7  Ђорђе  Поповић
8  Љутвија Дураковић
9  Драгољуб Палевић
10  Драган Турајлић
11  Свјетлана  Гавриловић Јанковић
12  Јелена Илић
13  Жељко Кљајић
14  Александар Новаковић
15  Раде   Тинтор
16  Ненад   Вукадиновић
17  Димитрије  Таталовић
18  Жељко  Пјевчевић
19  Ненад  Ранђеловић
20  Никола  Величков
21  Љубисав  Ристивојевић
22  Радомир Анастасов

Стручно веће предмета из подручја рада електротехника

1  Марина  Ђурић
2  Славица  Милошевић
3  Ратко  Матовић
4  Бранко  Кнез
5  Зоран  Лазић
6  Марија  Беговић
8  Саша Ракић
9  Дејан  Првуловић
10  Мирко  Чолаковић
11  Нинослав  Петровић
12  Милорад  Живановић
13  Војислав Влашић
14  Стеван Несторов
15  Славко Бјеловић
16  Милан Деврња