Стручно веће друштвених наука

Бранка  Вуковић
Вишња Трифуновић Шиљак
Ивана  Перишић
Биљана  Перић
Вања  Челебић
Сања  Вукобрат
Марија  Вученовић
Сузана  Јанковић
Данијела   Јовановић
Марија   Милијев
Марина Радовановић
Мирјана Антанасијевић
Ивана Ристић
Јасмина  Живановић Поткоњак
Александар  Селаковић
Милош Живојиновић
Радмила  Ђурђановић
Јагода  Савић
Данијела Савић  Стаматовић
Филип  Стојковић
Александар  Илић
Ненад  Вујић
Јасминка  Филиповић
Гордана  Ђукић
Дејана  Грумић
Славица   Гломазић
Гордана   Крсмановић
Јелена  Загорчић
Тијана  Аџић
Спомена  Милачић
Мирјана Белензада
Владимир Косић

Стручно веће природних наука

Маја  Мијатовић
Јелена  Максовић
Жарко  Ристић
Деспина  Протић
Весна  Митриновић
Душанка  Калањ
Татјана  Марковић
Александра  Милосављевић
Весна  Стојановић
Весна Лишанин
Снежана  Милинковић
Јелена  Матијашевић  Дуковски
Ивана Златковић
Маријана  Годан
Жељко  Петровић
Ксенија   Шоботовић
Смиљка  Окука

Стручно веће предмета из подручја рада саобраћај

Миодраг  Вукојичић
Соња  Љубојевић
Драган   Миловановић
Тијана   Марић
Јока  Симић
Жарко  Митровић
Урош  Јовановић
Немања  Максовић
Срђан  Видановић
Јелена  Зец
Драгана Весић
Саша  Ристивојевић
Вук  Филиповић
Биљана  Лончар
Милан  Ћулибрк
Јасна  Фердић
Јована Василић
Милица Чолић Панић
Јулијана Ристић
Јелена Малетић
Сања Антић
Драгана Божић
Драгана Весић
Милош Јелкић


Центар за обуку возача

  1. Ратко Босанац
  2. Милан Раичевић
  3. Миланко Главоњић
  4. Божин Ивановић
  5. Круно Николовски
  6. Сима Симић
  7. Милица Тучић
  8. Маријана Пилиповић
  9. Ненад Ђукић
  10. Миодраг Лајовић
  11. Предраг Вучинић

Стручно веће предмета из подручја рада машинство и обрада метала

Ненад  Антић
Радомир  Велимировић
Срђан Станковић
Биљана  Бошњаковић
Љутвија Дураковић
Драгољуб Палевић
Драган Турајлић
Свјетлана  Гавриловић Јанковић
Јелена Илић
Жељко Кљајић
Александар Новаковић
Ненад   Вукадиновић
Димитрије  Таталовић
Жељко  Пјевчевић
Ненад  Ранђеловић
Никола  Величков
Радомир Анастасов
Дејан Иланић
Драгољуб Костић

Стручно веће предмета из подручја рада електротехника

Марина  Ђурић
Славица  Милошевић
Ратко  Матовић
Бранко  Кнез
Зоран  Лазић
Саша Ракић
Дејан  Првуловић
Нинослав  Петровић
Милорад  Живановић
Славко Бјеловић