Наша школа на манифестацији „Град Европе“ у Београду

Наша школа на манифестацији „Град Европе“ у Београду

Манифестација „Град Европе“, која је део прославе Дана Европе кроз кампању #EUzaTEBE , одржана је у суботу, 11. маја од 11 до 17 часова на Тргу Николе Пашића у Београду.

На Тргу Николе Пашића су били постављени штандови земаља чланица ЕУ, на којима су посетиоци могли да се упознају са занимљивостима везаним за њихову културу, кухињу, историју и сарадњу са Србијом. Ученик Техничке школе ГСП Немања Рајић С41 био је волонтер на једном од постојећих штандова.

Догађају су присуствовали шеф Делегације Европске уније у Србији, амбасадор Сем Фабрици и бројни представници амбасада земаља Уније.

GD NR3 NR2
>

#EUzaTEBE – назив је кровне кампање Делегације ЕУ у Србији и ЕУ инфо мреже у Београду, Нишу и Новом Саду, којом се промовишу резултати развојне помоћи ЕУ Србији у оквиру процеса европских интеграција.

Наставнице грађанског васпитања Дејана Грумић и Гордана Крсмановић