Informacije za maturante – akademske četvorogodišnje studije  fakulteta FIMEK-Privredne akademije Novi Sad

Категорија : Вести

PRIJAVITE SE za studijski program”Drumski saobraćaj i transport”- akademske četvorogodišnje studije  fakulteta FIMEK-Privredne akademije Novi Sad.

Prijave možete podneti odmah kancelariji za upis studenata, profesoru dr. Tojagić Miodragu , Beograd, ul.Mitropolita Petra 8 ( kulturni centar”Vlado Divljan”)

Nastava je organizovana isključivo samo SUBOTOM ( od  10.00-16.00casova) u kulturnom  centru “Vlado Divljan ” ( NU “Braće Stamenković”).

Po završetku studija, student stiče zvanje :

DIPLOMIRANI INŽENJER SAOBRAĆAJA

Školarina je za jednu godinu 1200 eura koja se plaća u vise mesečnih rata a uključuje; školarinu, ispite i udžbenike za sve predmete.

Polaganje prijemnog ispita odrzaće se 9. JULA.2020 god.

Za detaljnije informacije mozete se javiti profesoru Tojagić Miodragu na mob.tel 063 218441 ili na mail.miodrag.tojagic@gmail.com ili da lično dodjete pojedinačno ili grupno, u kancelariju za detaljnije informacije.