Позориште и забава!

Позориште и забава!

Крајем априла наши ученици су погледали још једну лепу представу у позоришту „Славија“. Ученике је водила професорка хемије Маријана Годан, са којом, како кажу ученици, имају најбољи провод и најбољи избор представа. Гледали смо „Јасмин на странпутици“!

Ево и утисака ученика са представе:

Представа је била баш лепа, али истовремено и тужна и духовита. Једино ми је тешко пало што се завршава трагично, један од чланова породице умире.
Никола Костић, С-16

Гледали смо сјајну представу „Јасмин на странпутици“. Било је јако занимљиво, али последња сцена и невероватни преокрет у представи ме је јако збунио и оставио горак утисак!
Марко Јефтенић, С-16

Било је едукативно и забавно. Пуна је фактора изненађења, одлично приказана сестринска љубав. Лепо сам се провео и упознао нове другаре.
 М. Златановић, С-16

Утисци су фантастични, представа је сјајна! Било нам је јако забавно, дружили смо се са новим другарима и професорком, која нам увек обезбеди загарантован провод. Посебне похвале за професорку хемије, јер нам омогућава забаву и дружење са другарима из суседних одељења.
Михаило Павловић, С-36