ПРОСЛАВА МАТУРЕ

ПРОСЛАВА МАТУРЕ

Category : Вести

Ученици завршних разреда наше Школе прославили су последњи дан у школском дворишту 31.5.2018. год. весело уз музику, обучени у мајице на којима су иштампали карактеристичне догодовштине. Ученицима је предочено да не користе и уносе алкохол, тако да су уз трубаче свечано испраћени. Весеље матураната трајало је од 12 до 14 сати. Ради веће безбедности ученика на Врачару одржана су предавања са темом „ Безбедност матураната на Врачару“ . Предавање је одржано 10.5.2018. год. у амфитеатру школе. Предавању су присуствовали ученици завршних разреда са одељенским старешинама и стручном службом. Предавања су одржали представници МУП- а Врачар, саобраћајна полицијиа града Београда, представници Центра за социјални рад Врачар и педијатар ДЗ Врачар.

Стручна служба