Дан школе 3.10.2020.

Дан школе 3.10.2020.

Драги ученици, поштовани родитељи, старатељи, законски заступници.
Наша школа обележава 87. година постојања.
Од мале занатске школе до данас  школа је мењала називе и локације.
Данас смо у срцу Београда на Врачару.
Данас смо школа коју препознајете по изгледу, квалитету и  ученицима омиљеним образовним профилима.
Сваке године око 350 ученика завршних одељења пошаљемо у свет одраслих. Са знањем који  могу применити у привреди  и  знањем за даље школовање. Наши бивши ученици постају наше колеге које врло радо  долазе у своју школу  да би новим генерацијама пренели знања.
Пензионери су понос Наше школе , од њих смо учили и учимо како  се чува, унапређује и воли школа 40 година са сваком новом генерацијом.
За  дугогодишњу сарадњу и подршку развоју и напретку школе захвални смо Пријатељима и сарадницима:
 Министарству просвете науке и технолошког развоја, Општини Врачар, Градском саобраћајном предузећу Београд, „Прогресу“, аутосервисима –  „Килер ауту“, „
Хит ауту“, „Цитроену“, „Делта моторс“ , „Порше“,  „Шкода“, „BMW“,  свим мањим или  већим аутосервисима у којима наши ученици обављају практичну наставу, Министарству унутрашњих послова, Агенцији за безбедност саобраћаја, ЈКП Водовод и канализација, Градској чистоћи, Дому здравља Врачар и свим пријатељима и сарадницима школе.

Ваша подршка је веома значајна за нас.
Са вама смо јачи и успешнији.
Добро здравље, лично и породично задовољство
напредак и пословне успехе  жели вам

колектив Техничке школе
ГСП Београд