Спорт, здравље и успех у нашој школи!!!

• -

Category : Вести

Ученици наше школе, поред свих обавеза које имају, учествују и у спортским активностима, постижу лепе успехе и тиме доприносе, како себи, тако и угледу наше школе. За њима не заостају ни наши професори који их мотивишу и воде кроз сва такмичења, а свакако, и они сами доносе резултате и медаље.

На општинском такмичењу из атлетике, учествовало је шеснаесторо ученика, на градском такмичењу дванаесторо, а на међуокружном и републичком такмичењу, наш ученик, Јасмин Халили, освојио је прво место прескочивши висину од 2,00 м. Он је победник већ две године узастопно.

30. београдски маратон

Ученичка штафета у саставу: Голуб Никола, Живановић Страхиња, Вуковић Петар и Радк Петар – освојили су 3. место

Наставничка штафета у саставу: Стојановић Весна, Ђурђановић Рада, Милићевић Душан и Селаковић Александар – освојили 2. место.